Genel

Samsung Notebook Fan Değişimi

Samsung marka notebook (laptop) bilgisayarlarınızın donanım, yazılım ve yedek parça desteği ile İzmir il sınırlarında ikamet eden müşterilerimize yerinde İzmir Samsung Teknik Servisi hizmeti dahilinde Hızlı ve Güvenli Destek sağlamaktayız. Dilerseniz merkez Çankaya Samsung teknik servis adresimizden elden de teslim alabilirsiniz. Destek İrtibat numaralarımızdan 0232 450 02 02 – 0543 455 02 02  7 Gün 24 Saat Samsung Teknik Servis departmanımız ile iletişime geçebilirsiniz. Zamanınız bizim için değerli bu bilinçle size İzmir Samsung Teknik Servisi olarak İzmirin Her Yerine 60 Dk da Araçlı Teknik Servis Personeli Gönderiyoruz…

SAMSUNG NOTEBOOK FAN BAKIMI !!

Bilgisayarın ısınma problemi, sıklıkla bilgisayarın fanından ve fan havalandırmasından kaynaklanan bir problemdir.

Bakım ve temizliği düzenli bir şekilde yapılmayan bilgisayarların içerisinde ve fan havalandırmasında tozlanma meydana gelir. Tozlanma meydana gelen bilgisayarın fanı düzgün bir şekilde çalışmaz. Düzgün çalışmayan fan ise soğutma işlemini sağlayamadığı için bilgisayarda aşırı ısınma durumu görülür. Isınmadan kaynaklı problemler büyüyebilir ve bilgisayar kartlarının yanmasına sebebiyet verebilir. Bu sebepten ötürü bilgisayarın düzenli aralıklarla temizliğinin yapılması şarttır. Yumuşak yüzeylerde kullanılan bilgisayarların, çalışma esnasında yeterli derece hava almayabilir. Bilgisayarların kullanımını sert yüzeylerde yapmak fayda sağlayacaktır. Soğutuculu laptop altlıkları da bilgisayarınızın ısınma problemini gidermede oldukça fayda sağlar.

İzmir samsung teknik servisi, bilgisayarın ısınması durumu ve bu durumlardan kaynaklanan sorunların çözümüne yönelik cevapları bulmanızda en doğru adrestir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button
Open chat