Genel

Samsung J7 Ekran Değişimi İzmir

samsung-teknik-servisi-izmir

Samsung A7 Ekran Değişimi İzmir, Samsung, akıllı telefonların hayatımıza girmesiyle birlikte altın çağını yaşamaya başladı. Akıllı telefon kullanıcılarının öncelikli tercihi olmasından dolayı Samsung, telefon tamiri işiyle uğraşan herkesin de en çok karşılaştıkları marka olma özelliği taşıyor. Tamir için bize getirilen veya gönderilen telefonlarda birbirinden farklı şikayetlere rastlamak mümkün. Bu yazımızda Samsung a7 ekran değişimi izmir talebiyle gelen telefonlarda en sık rastladığımız ve ekran değişimini gerektiren başlıca sorunları sizler için derledik.

Eğer siz de bir Samsung telefon kullanıcısıysanız ve telefonunuzda ekran değişimiyle sonuçlanacak bir sorun yaşıyorsanız, bu yazımız size yardımcı olacaktır.

Samsung a7 ekran değişimi izmir, Ekran değişiminin genellikle telefonun maruz kaldığı darbe, çarpma veya yere düşme gibi durumlarla ortaya çıkmaya başladığını söylemek mümkün. Ekran değişimi gerektiren sorunların başında ise; mürekkeplenme, görüntü kaybı, sarı-siyah çizgiler veya lekelenmeler, dokunmatik özelliğin kaybolması vb. gibi sorunlar gelmektedir. Eğer siz de bu sorunlardan birini veya birkaçını yaşıyorsanız, Samsung a7 ekran değişimi izmir hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

izmir_samsung_sarj_soketi

Değişimlerde kullandığımız ekran; iç ekran, dış çerçeve, ön cam ve dokunmatik panelden oluşmaktadır. Değişim sonrası herhangi bir sorun yaşamanız durumunda ise teknik desteğimiz sürmektedir. Ekran değişimlerinin süresi yaklaşık olarak 30 dk – 45 dk arasında sürmektedir. Kargo ile bize ulaştırılacak olan telefonlarda ise; ürünün teslim alınması, tamir edilmesi ve tekrar kargoya verilmesi 3 iş gününü bulabilmektedir.

Ekran değişimi, uzman Samsung teknikerlerimiz tarafından büyük bir titizlikle yapılmaktadır. Değişim esnasında telefonunuzda bulunan rehber bilgilerinin, hafızadaki verilerin ve uygulamaların silinmesi veya değişikliğe uğraması söz konusu değildir.

Ekran değişimi yaptığımız telefonlar, teslim edilmeden önce detaylı bir teknik teste tabii tutulurlar. Tüm testlerden sorunsuz olarak çıkan telefonların, teslim edilmeden önce alıcısı tarafında da test edilmesini isteriz. Uzman Samsung teknikerlerimizin statik elektrikten arındırılmış özel tamir odalarında yaptıkları değişimden çok memnun kalacağınızı gönül rahatlığıyla söyleyebiliriz.

Samsung a7 ekran değişimi izmir yaptığımız telefonlar; dokunmatik ekranın hızı ve hassasiyeti, renk dengesi, parlaklık gibi özellikler yönüyle cihazı ilk aldığınız zamandaki durumuna dönmektedir.

Eğer siz de ekran değişimine ihtiyaç duyulan bir sorun yaşıyorsanız, alanında uzman ekibimizle iletişime geçebilirsiniz.

Google’da en çok sorulan sorular aşağıda listelenmiştir.

  • Samsung a7 ekran değişimi izmir
  • samsung a7 telefonum yere düştü
  • samsung a7 telefonum suya düştü
  • samsung a7 ön cam kırıldı izmir
  • samsung a7 telefonumun camı kırıldı
  • izmir samsung a7 ekran ne kadar
  • izmir samsung a7 orjinal ekran

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button
Open chat