Samsung Note 4 Ekran Değişimi, Samsung, akıllı telefonların hayatımıza girmesiyle birlikte altın çağını yaşamaya başladı. Akıllı telefon kullanıcılarının öncelikli tercihi olmasından dolayı Samsung, telefon tamiri işiyle uğraşan herkesin de en çok karşılaştıkları marka olma özelliği taşıyor. Tamir için bize getirilen veya gönderilen telefonlarda birbirinden farklı şikayetlere rastlamak mümkün. Bu yazımızda Samsung note 4 ekran değişimi talebiyle gelen telefonlarda en sık rastladığımız ve ekran değişimini gerektiren başlıca sorunları sizler için derledik.

Eğer siz de bir Samsung telefon kullanıcısıysanız ve telefonunuzda ekran değişimiyle sonuçlanacak bir sorun yaşıyorsanız, bu yazımız size yardımcı olacaktır.

Samsung note 4 ekran değişimi, Ekran değişiminin genellikle telefonun maruz kaldığı darbe, çarpma veya yere düşme gibi durumlarla ortaya çıkmaya başladığını söylemek mümkün. Ekran değişimi gerektiren sorunların başında ise; mürekkeplenme, görüntü kaybı, sarı-siyah çizgiler veya lekelenmeler, dokunmatik özelliğin kaybolması vb. gibi sorunlar gelmektedir. Eğer siz de bu sorunlardan birini veya birkaçını yaşıyorsanız, Samsung note 4 ekran değişimi hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Değişimlerde kullandığımız ekran; iç ekran, dış çerçeve, ön cam ve dokunmatik panelden oluşmaktadır. Değişim sonrası herhangi bir sorun yaşamanız durumunda ise teknik desteğimiz sürmektedir. Ekran değişimlerinin süresi yaklaşık olarak 30 dk – 45 dk arasında sürmektedir. Kargo ile bize ulaştırılacak olan telefonlarda ise; ürünün teslim alınması, tamir edilmesi ve tekrar kargoya verilmesi 3 iş gününü bulabilmektedir.

Ekran değişimi, uzman Samsung teknikerlerimiz tarafından büyük bir titizlikle yapılmaktadır. Değişim esnasında telefonunuzda bulunan rehber bilgilerinin, hafızadaki verilerin ve uygulamaların silinmesi veya değişikliğe uğraması söz konusu değildir.

Ekran değişimi yaptığımız telefonlar, teslim edilmeden önce detaylı bir teknik teste tabii tutulurlar. Tüm testlerden sorunsuz olarak çıkan telefonların, teslim edilmeden önce alıcısı tarafında da test edilmesini isteriz. Uzman Samsung teknikerlerimizin statik elektrikten arındırılmış özel tamir odalarında yaptıkları değişimden çok memnun kalacağınızı gönül rahatlığıyla söyleyebiliriz.

Samsung note 4 ekran değişimi yaptığımız telefonlar; dokunmatik ekranın hızı ve hassasiyeti, renk dengesi, parlaklık gibi özellikler yönüyle cihazı ilk aldığınız zamandaki durumuna dönmektedir.

Eğer siz de ekran değişimine ihtiyaç duyulan bir sorun yaşıyorsanız, alanında uzman ekibimizle iletişime geçebilirsiniz.

Google’da en çok sorulan sorular aşağıda listelenmiştir.

  • Samsung note 4 ekran değişimi izmir
  • samsung note 4 telefonum yere düştü
  • samsung note 4 telefonum suya düştü
  • samsung note 4 ön cam kırıldı izmir
  • samsung note 4 telefonumun camı kırıldı
  • izmir samsung note 4 ekran ne kadar
  • izmir samsung note 4 orjinal ekran

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>